Sobota, 24 února, 2024
Domů FOTBAL Carlo je zpět a Madrid očekává světlejší zítřky

Carlo je zpět a Madrid očekává světlejší zítřky

Real Madrid našel svého trenéra. Po odchodu Zidana, který obvinil klub a Florentina Péreze z toho, že mu nedali důvěru a nepamatují na historii, představenstvo otevřelo řadu možností při hledání náhrady. Nakonec byl vybrán Carlo Ancelotti. Italský trenér opustil Everton a již podepsal novou smlouvu s Realem Madrid. Trenér, který vedl Los Blancos 2013-2015 je zpět.

Embed from Getty Images

Prioritou Realu Madrid byl po Zidanově odchodu Mauricio Pochettino. Spekulovalo se o jeho možném odchodu z Paris Saint-Germain, ale poté, co Leonardo odmítl trenéra pustit, hledali Los Blancos alternativy. Na seznamu byl i Raúl, ale zprávy tvrdily, že ještě nenastal čas, aby se přesunul do prvního týmu. Allegri, třetí v pořadí, se také pro Madrid nerozhodl. Zatímco tyto možnosti padaly, Real Madrid už začal jednat s Ancelottim. Italský trenér je důvěryhodnou variantou, která už klub zná, což je pro reformu mužstva plus.

Carlo Ancelotti strávil v Realu Madrid dva roky. Ve své první sezóně 2013-14 získal double. V roce 2013 se mu podařilo vyhrát Ligu mistrů a Copa del Rey. Liga mistrů byla vytouženým desátým, evropským titulem tohoto klubu. Vyhrál s týmem také evropský Superpohár a mistrovství světa klubů. Další sezóna ak již úspěšná nebyla.

- Advertisement -<

V této sezoně Ancelotti vedl Everton a v Premier League skončil na desátém místě. Nepodařilo se mu ztížit situaci velké šestce, ale pomohl růstu Calverta-Lewina a celkově zlepšil úroveň fotbalu Toffees. Chtěli, aby zůstal, a a priori chtěl zůstat i on. Nabídku Realu Madrid však odmítnout nemohl. Rád by si v Madridu zopakoval ročník 2013.

- Advertisement -
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

- Advertisment -

nové komentáře