Neděle, 20 června, 2021
Domů FOTBAL 3 góly, na které Lionel Messi nikdy nezapomene

3 góly, na které Lionel Messi nikdy nezapomene

Lionel Messi patří dozajista mezi nejlepší hráče fotbalové historie. I takováto legenda má samozřejmě góly, na které ráda vzpomíná a nikdy nezapomene. Kolik takových bude nevíme, museli bychom se Messiho zeptat. Tři z nich ovšem dokážeme s jistotou vybrat i my. Najdete je níže a stojí za to.

Embed from Getty Images

1. gól v La Lize – proti Albacete, 1. května 2005

Už je to opravdu více než 15 let, co Lionel vstřelil svůj první gól ve španělské lize. Zbývalo již jen pár minut do konce zápasu a vypadalo to na rutinní výhru Barcelony 1:0. Pak ovšem brazilský kouzelník Ronaldinho našel úžasnou přihrávkou Messiho. Ten, ač se v předchozích sedmi zápasech trefit nedokázal, krásně překonal Raula Valbuenu a začal psát historii.

1. gól v Lize Mistrů – proti Panathinaikosu, 2. listopadu 2005

- Advertisement -<

Messi už má v Champions League dávno vstřelených více než 100 gólů a stále přidává další. Ale znáte to, první je vždy speciální. A odnesl to přední řecký klub, jehož obrana při tomto gólu vypadala jak z okresního přeboru.

1. gól za Argentinu – proti Chorvatsku, 1. března

Lionel v národním dresu zřejmě navždy zůstatne ve stínu Diega Maradony. Tedy pokud se mu s Argentinou nepodaří vyhrát MS, což se již pravděpodobně nestane. Otázka by však měla směřovat na tamní fotbalovou federaci – jak je možné, že se toto nikdy nepodařilo, když měla ve svém středu jednoho ze dvou nejlepších hráčů na světě. Messi vstřelil za národní tým již více než 60 gólů.

- Advertisement -
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

- Advertisment -

nové komentáře