Sobota, 24 února, 2024
Domů FOTBAL Florentino Perez přiznává, že si Real nebude moci dovolit během léta velké...

Florentino Perez přiznává, že si Real nebude moci dovolit během léta velké nákupy

Prezident Realu Madrid Florentino Perez řekl, že klub stále pociťuje plné dopady koronavirové krize a v důsledku toho nedojde v rámci Realu Madrid k žádným významným přestupům během tohoto lépa.

Embed from Getty Images

Los Blancos se staly po restartu Premier League nekompromisní mašinou na výhry, když zvítězili desetkrát v řadě a zajistili si tak 34. titul La Ligy – což ve čtvrtek potvrdili vítězstvím nad Villarrealem (2-1).

Avšak i nově korunovaní španělští šampióni, se zdánlivě neomezeným rozpočtem, trpí po třech měsících bez fotbalu. Klub v dubnu potvrdil, že všichni hráči, trenéři a ředitelé budou mít snížené mzdy o 10 až 20%.

- Advertisement -<

Na otázku, zda můžeme v nadcházejících týdnech očekávat nějaké významné podpisy na Bernabeu, Perez řekl (prostřednictvím ESPN):

„Ne. Situace je opravdu špatná. Je obtížné požádat hráče, aby snížili SvÉ platy, aby pomohli vyřešit situaci a pOSLÉZE PAK UTRÁCET NA PŘESTUPOVÉM TRHU. To může počkat.“

Ústředním bodem jejich finančního problému bylo uzavření Bernabeu pro fanoušky, což přerušilo významný tok příjmů do klubu.

„Tento rok byl pro mě nejtěžší,“ pokračoval Perez. „Ztratili jsme důležitý příjem ze vstupného. Museli jsme si s hráči promluvit, aby každý pomohl svým dílem. Kdyby dobrovolně nesnížili své platy, společnost by utrpěla ztráty. Je to výjimečná situace.“

„Příjmy ze vstupného u nás tvoří významnou část rozpočtu a kvůli uzavření stadionu jsme tedy zaznamenali propad příjmů o 25%, což je hodně peněz. Tento problém se nejvíce týká Madridu, Barcelony a Atletica Madrid, protože další kluby jsou schopni své rozpočty pokrýt televizními právy, avšak my ne.“

- Advertisement -
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

- Advertisment -

nové komentáře