Středa, 27 září, 2023
Domů FOTBAL Kevin De Bruyne hodlá zůstat v City i pokud bude zákaz účasti...

Kevin De Bruyne hodlá zůstat v City i pokud bude zákaz účasti v pohárech platit

Kevin De Bruyne je údajně připraven zůstat v Manchesteru i pokud pro klub zůstane platný zákaz účasti v Lize Mistrů. Zákaz, který byl týmu udělen v únoru tohoto roku pro porušení pravidel finanční fair play.

Embed from Getty Images

Aktuálně je řešeno odvolání City a v pondělí ráno by mělo padnout definitivní rozhodnutí. Pokud bude platit, že se nemůže Manchester City dva roky účastnit nejprestižnější klubové soutěže, bude to znamenat, že by se Kevin De Bruyne do Champions League zapojil znovu až ve svých 31 letech. Což je škoda nejen pro diváky, ale také pro něho, zvláště když se mu tuto soutěž ještě nepodařilo vyhrát.

Přesto všechno přišel Daily Mail s informací, že si De Bruyne nebude chtít vynutit přestup a plánuje v Manchesteru zůstat. Belgický internacionál je tam spokojen a navíc čekají se svou ženou již třetího potomka.

- Advertisement -<

Očekává se, že City začnou s hvězdným záložníkem již brzy řešit novou smlouvu a to přesto, že jeho stávající kontrakt na 280 tisíc liber týdně vyprší až za tři roky.

Manchester je samozřejmě stále ve hře o letošní titul v Lize Mistrů, když 8. srpna bude proti Realu hájit hubené vedení 2-1 z prvního zápasu. I v případě postupu přes klub z Madridu, bude však cesta k titulu ještě velmi trnitá. A pokud to letos nedopadne, zákaz pro City bude platit, možná si svůj současný názor Kevin ještě rozmyslí……

- Advertisement -
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

- Advertisment -

nové komentáře