Středa, 27 září, 2023
Domů FOTBAL Liverpool plánuje šetřit - přestup Timo Wernera zřejmě padá

Liverpool plánuje šetřit – přestup Timo Wernera zřejmě padá

Liverpool se nepokusí podepsat hvězdu z Lipska, Timo Wernera, v nadcházejícím přestupovém okně. Reds hodlají šetřit v důsledku probíhající corona krize. A zřejmě nebudou jediným top klubem s tímto přístupem.

Embed from Getty Images

24 letý Werner byl kometou této sezóny, když pomohl svými 21 góly Lipsku bojovat o titul s Bayernem. Liverpool tohoto útočníka sleduje již několik let a předpokládalo se, že aktivuje jeho výstupní klauzuli v hodnotě skoro 50 mil liber s tím, že by rád posílil a také měl alternativu ke svému hvězdnému triu Roberto Firmino, Sadio Mane a Mohamed Salah.

Původně se Timo měl potkat s Jurgenem Kloppem, aby probrali jeho možnou budoucnost v anglickém klubu. Před pár dny Werner prohlásil, když byl dotázán ohledně zájmu z Bayernu, že pokud by měl z Lipska odejít, preferoval by jít do zahraničí.

Embed from Getty Images
- Advertisement -<

Nicméně novinář David Maddock z Mirror přišel nyní s tím, že Liverpool zřejmě přestup Wernera nedotáhne. To platí i pro další cíle Reds, mezi které patřil například Houssem Aouar z Lyonu. Klub z Liverpoolu se totiž rozhodl okamžitě zastavit všechny výdaje na přestupy.

Obecně roste mezi kluby – a to i těmi největšími – přístup, kdy se připravují na to, že musí kvůli pandemii COVID-19 šetřit a plánují výrazně nižší výdaje v příští sezóně.

Dalším důvodem, proč Liverpool plánuje odložit nákupy je také to, že očekává pokles přestupních cen. Prezident Bayernu Herbert Hainer (který má rovněž zájem o Wernera), již zmínil, že obrovské částky za přestupy, na které jsme si zvykli, nebudou v následujícím období obhajitelné.

„Je to zřejmé, čekají nás změny….přestupové částky klesnou Je to přeci logické!“

Vše uvedené, spolu s poklesem příjmů, vede Liverpool k tomu, aby tentokrát nechal raději balíky peněz „doma“.

- Advertisement -
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

- Advertisment -

nové komentáře