Středa, 31 května, 2023
Domů FOTBAL 4 pozice, na kterých musí Real Madrid v létě posílit – kreativní...

4 pozice, na kterých musí Real Madrid v létě posílit – kreativní záložník

V předešlých článcích této minisérie jsme se věnovali hráčům s defenzivními povinnostmi. Pravdou ovšem je, že Real bude muset posílit i směrem dopředu. Je možné že některé z jeho útočných hvězd Bílý balet opustí a na to je třeba být připraven.

Embed from Getty Images

Kreativní záložník

Podle některých zdrojů je ve hře odchod Luky Modriče, Kroose i Isca s tím, jak Real plánuje oživit stárnoucí zálohu. Pravdpěodobně bílý dres nebude oblékat ani James Rodriguez.

Záloha Los Blancos je dozajista plná hvězd a talentovaných hráčů, ovšem v poslední době postrádá kreativitu směrem dopředu a hlavně pak gólový příspěvek. Vždyť druhým nejlepším střelcem klubu v lize, je Ramos, třetím pak Casemiro!

- Advertisement -<

K tomuto přičtěte, že Kroos, Modric, Valverde a Casemiro zapsali v La Lize v sezóně 2019/20 jen 11 asistencí.

Koho by tedy měl Real přivést?

Víme, že Paul Pogba by chtěl rozšířit řady Realu během přestupového okna. Těší se na spolupráci se Zidanem a je již dlouho spojován s přestupem do královského klubu. Nicméně stále vidíme jako velký blok hodnotu, na níž si United svého záložníka cení.

Embed from Getty Images

Další hráč, který je již nějakou dobu v hledáčku Realu, je Donny van den Beek z Ajaxu. Ten by dozajista přinesl dostatek kreativity i snížil průměrný věk madridské zálohy. Dále se nabízí Fabian Ruiz, který může hrát v záloze prakticky kdekoliv a je velmi pravděpodobné, že ho Zidane do svých řad získá. Jen si musí připravit okolo 60 mil liber.

Několik talentovaných mladíků jsme již zmínili, ale pojďme ještě dál. Co takhle Rayan Cherki z Lyonu? Už ve svých 16 letech si udělal jméno a pokukují po něm giganti, nejen Real. Mohl by tedy být volbou pro budoucnost. K zahození by určitě nebyl ani 21 letý Brazilec Igor Gomes, ten by nyní byl i za slušné peníze.

Embed from Getty Images

Real ovšem může udělat ještě jeden tah, který bude navíc zadarmo. Zkrátit hostování Martin Odegaarda a povolat ho zpět do svých řad. Co vy na to?

Další díly minisérie:

4 pozice, na kterých musí Real Madrid v létě posílit

4 pozice, na kterých musí Real Madrid v létě posílit – defenzivní záložník

4 pozice, na kterých musí Real Madrid v létě posílit – útočník

- Advertisement -
 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

- Advertisment -

nové komentáře