Sobota, 24 února, 2024
Domů FOTBAL 4 pozice, na kterých musí Real Madrid v létě posílit - defenzivní...

4 pozice, na kterých musí Real Madrid v létě posílit – defenzivní záložník

V následujích řádcích budeme pokračovat v našem miniseriálu, kde navrhujeme, jakým způsobem by Real Madrid měl posílit svoje řady. V předešlém článku jsme řešili stopera, nyní se podíváme na pozici defenzivního záložníka.

Embed from Getty Images

Defenzivní záložník

Casemiro se v poslední době jeví jako zcela nepostradatelná součást týmu. V sezóně 2019/2020 chyběl jen ve čtyřech zápasech. Navíc tento Brazilec v této sezóně La Ligy neodehrál jen třikrát celých 90 minut.

Problém Zidaneho je v tom, že ačkoliv může na dané pozici zaskočit také Fede Valverde nebo Toni Kross, ani jeden z nich není v této oblasti specialistou. Los Blancos potřebují někoho, kdo dokáže za Casemira plnohodnotně zaskočit. Tak bude moci nechat trenér Brazilce občas odpočinout.

Koho by tedy měl Real přivést?

- Advertisement -<

K dispozici by mohl být N’Golo Kante. Tento hvězdný záložník oblékající dres Chelsea je již delší dobu v hledáčku Realu. Zajímá se o něj však také PSG. Dle aktuálních informací by Chelsea mohla svůj klenot uvolnit, pokud dostane formální nabídku se správnou cenovkou.

Embed from Getty Images

Real sleduje také zázračné dítě z Rennes – Eduarda Camavinga. Jeho angažování se jeví jako skvělá příležitost, měl by být schopen zastoupit Casemira i přesto, že je mu pouze 17 let. Vzhledem k věku, by to byl také Casemirův nástupce v budoucnu. V tomto případě by si však Bílý balet musel připravit okolo 45 mil liber.

Embed from Getty Images

Dobrou volnou by dozajista mohl být také Sandro Tonali z Brescie. Cena a dostupnost tohoto mladíka by možná mohla být ovlivněna tím, zda se jeho tým zachrání v Serii A. Pokud zmiňujeme italskou ligu, v úvahu by odsud mohl připadat i hráč Interu, Marcelo Brozovic.

Zapadnout by mohl také Boubakary Soumaré z Lille. Mohl by být trochu levnější alternativou, stále však za úctyhodných 35 mil liber.

Další díly minisérie:

4 pozice, na kterých musí Real Madrid v létě posílit

4 pozice, na kterých musí Real Madrid v létě posílit – kreativní záložník

4 pozice, na kterých musí Real Madrid v létě posílit – útočník

- Advertisement -
 

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

- Advertisment -

nové komentáře