Čtvrtek, 22 února, 2024
Domů FOTBAL Barcelona láká zpět Guardiolu, ten je spokojen v City

Barcelona láká zpět Guardiolu, ten je spokojen v City

Pep Guardiola vyjádřil přání, že by rád zůstal v Manchesteru City i poté co mu vyprší jeho stávající kontrakt. To platí i přesto, že kandidát na prezidenta Barcelony, Victor Font, veřejně uvedl, že by rád v budoucnu přivedl Guardiolu zpět na Camp Nou.

Embed from Getty Images

Pep se připojil k City v roce 2016 a od té doby je dovedl ke dvou titulům. Kontrakt mu končí již na konci této sezóny a tak není náhodou, že se může začít spekulovat, kde slavný kouč bude pokračovat.

V průběhu této sezóny zatím Manchester výsledkově nepřesvědčil o tom, že by si měl vzít zpět anglický titul, který mu minulou sezónu vyfouknul Liverpool. I přesto se však počítá s tím, že Guardiolovi bude nabídnuta nová smlouva.

- Advertisement -<

O tom, že Guardiola chce pokračovat v City, zdá se, nemůže být pochyb. Nechal se slyšet, že je v klubu šťastný a doufá, že předvede s týmem tento rok takové výkony, aby v klubu mohl pokračovat déle.

Font se ovšem tak lehce nevzdá a pokud se opravdu stane prezidentem Barcy, lze očekávat, že bude Guardiolu lanařit. Napovídá tomu i jeho čerstvé vyjádření, které se, kromě Josepa, týká klubových legend Xaviho, Iniesty a Puyola.

„Jsou to všechno legendy, které milují Barcelonu ale nepracují pro ní – musíme je přivést zpátky, abychom zajistili, že „projekt Bacelona“ bude konkurenceschopný.“

Uvidíme, zda Font se svou rétorikou uspěje a jak se celá situace bude dále vyvíjet. Na brzký návrat slavného kouče do Bracelony bych si však nevsadil

- Advertisement -
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

- Advertisment -

nové komentáře