Sobota, 24 února, 2024
Domů FOTBAL Prezident Barcelony Bartomeu rezignuje

Prezident Barcelony Bartomeu rezignuje

Bartomeu je pod velkým tlakem po jedné z nejturbulentnějších sezón v nedávné historii klubu. Připomeňme, že Barca nezískala titul, zažila ostudnou porážku 2-8 s Bayernem, vyhodila dva manažery, Messi ji chtěl opustit a navíc docházelo k mnoha neshodám v rámci týmu.

Embed from Getty Images

Vzhledem k aktuální pandemii na tom nebyla nejlépe ani klubová kasa. Barcelona se tedy v létě raději rozloučila s několika hráči s tučnými smlouvami.

Výsledek toho všeho byla petice, kterou iniciovala skupina „Mes que un mocio“ v září, výsledkem čehož bude Bartomeu čelit hlasování o ztrátě důvěry 1. listopadu.

- Advertisement -<

Nová sezóna také zatím neprobíhá ideálně a tak se trochu čekalo, že by mohl prezident na svoji roli rezignovat sám, během schůze správní rady. Podle španělského deníku Sport se tak ovšem nemělo stát, Bartomeu chtěl i nadále pokračovat ve své roli.

Během úterního večera došlo u prezidenta ke změně názoru a rozhodl se na svou pozici rezignovat. Většina fanoušků bude pravděpodobně nadšená a klub tento den začíná svou novou éru. Uvidíme, zda to bude znát i na hřišti.

- Advertisement -
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

- Advertisment -

nové komentáře