Sobota, 28 listopadu, 2020
Domů FOTBAL Prezident Barcelony Bartomeu rezignuje

Prezident Barcelony Bartomeu rezignuje

Bartomeu je pod velkým tlakem po jedné z nejturbulentnějších sezón v nedávné historii klubu. Připomeňme, že Barca nezískala titul, zažila ostudnou porážku 2-8 s Bayernem, vyhodila dva manažery, Messi ji chtěl opustit a navíc docházelo k mnoha neshodám v rámci týmu.

Embed from Getty Images

Vzhledem k aktuální pandemii na tom nebyla nejlépe ani klubová kasa. Barcelona se tedy v létě raději rozloučila s několika hráči s tučnými smlouvami.

Výsledek toho všeho byla petice, kterou iniciovala skupina „Mes que un mocio“ v září, výsledkem čehož bude Bartomeu čelit hlasování o ztrátě důvěry 1. listopadu.

- Advertisement -

Nová sezóna také zatím neprobíhá ideálně a tak se trochu čekalo, že by mohl prezident na svoji roli rezignovat sám, během schůze správní rady. Podle španělského deníku Sport se tak ovšem nemělo stát, Bartomeu chtěl i nadále pokračovat ve své roli.

Během úterního večera došlo u prezidenta ke změně názoru a rozhodl se na svou pozici rezignovat. Většina fanoušků bude pravděpodobně nadšená a klub tento den začíná svou novou éru. Uvidíme, zda to bude znát i na hřišti.

- Advertisement -

- Advertisement -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

Isco chce odejít z Realu Madrid již v lednu

Záložník Realu Madrid Isco je rozhodnut opustit Real Madrid tak rychle, jak to jen bude možné. 28letý španělský internacionál již nepočítá s...

Manchester City plánuje v létě podepsat nového útočníka

Pro Manchester City bude jednou z priorit přivést do týmu během léta nového hrotového útočníka. Důvodem je příprava na odchod argentinské hvězdy,...

Nový parťák pro Součka a Coufala by měl přijít z Lyonu

West Ham intenzivně jedná o příchodu útočníka z Lyonu, Moussa Dembeleho. Lyon je podle všeho ochoten tohoto 24letého střelce prodat. Není se...

Manchester United řeší možnou náhradu Solskjaera

Manchester United navázal kontakt se zástupci bývalého šéfa Tottenhamu Mauricia Pochettina s cílem potenciálně nahradit současného manažera Ole Gunnara Solskjaera.

nové komentáře