Sobota, 24 února, 2024
Domů FOTBAL Hvězda blízko odchodu z Juventusu

Hvězda blízko odchodu z Juventusu

Útočník Juventusu, Paulo Dybala, byl svými agenty nabídnut nejlepším klubům Premier League. Dybala byl již v roce 2019 blízko odchodu na ostrovy, když jak Manchester United, tak Tottenham byli připraveni jeho přestup dotáhnout. On se však nakonec rozhodl zůstat v Juve.

Embed from Getty Images

A možná toho lituje. V této sezóně pod Pirlem nedostává moc příležitostí. V základu nastoupil, ve všech soutěžích, jen v 6 zápasech. Z kontraktu mu zbývá 18 měsíců a je tedy jasné, že kouká do budoucna.

Zástupci argentinské hvězdy tedy oslovili v Anglii „big 6“ – Manchester United, Liverpool, Chelsea, Tottenham, Manchester City a Arsenal, s tím, ze Paulo bude brzy k dispozici.

- Advertisement -<

Zájem o Argentice je i jinde v Evropě, třeba v PSG. Navíc Juventus již v říjnu potvrdil, že s Dybalou jedná o prodložení kontraktu.

Dybala Juventus stále miluje a sní o tom, že se stane hráčem základní jedenáctky. Podle nás pro něho však bude lepší změnit působiště. S největší pravděpodobností se tak na jeho typické oslavy gólů mohou těšit fanoušci v Anglii.

- Advertisement -
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

- Advertisment -

nové komentáře