Sobota, 24 února, 2024
Domů FOTBAL Koronavirus ohrožuje Newcastle United

Koronavirus ohrožuje Newcastle United

Newcastle musel dočasně uzavřít svůj tréninkový areál kvůli nárůstu Covid-19 pozitivních v týmu. Údajně je v ohrožení i páteční zápas s Aston Villou. Klub již minulý týden uveřejnil, že má dva pozitivně testované hráče a jednoho člena realizačního týmu. Nyní se přidalo dalších pět případů.

Embed from Getty Images

Není jasné, zda uzavření tréninkových prostor je dostačující krok k omezení šíření nákazy. Newcastle není prvním a jistě ani posledním týmem, který těmto komplikacím čelí. Již nyní je pravděpodobné, že hráči nebudou moci tento týden plně trénovat.

Zřejmě si musíme zvyknout na to, že do aktuální sezóny bude koronavirus významně zasahovat a místy bude ovlivňovat i výsledky zápasů. Není to jen případ Anglie, ale i všech dalších lig – podívajte se, jak si vedl Juventus, když nemohl hrát kvůli Covidu Ronaldo.

- Advertisement -<

Manažer United, Steve Bruce, byl po vydřeném vítězství nad Crystal Palace dotázán , zda nehrozí v týmu výrazné šíření nákazy. Jen si povzdech a zmínil, že budou v klubu dělat vše pro to, aby hráči i další zaměstnanci byli v pořádku. Co jiného také říci?

Přejme si tedy, ať jsou Straky v pořádku.

- Advertisement -
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

- Advertisment -

nové komentáře