Sobota, 24 února, 2024
Domů FOTBAL Isco chce odejít z Realu Madrid již v lednu

Isco chce odejít z Realu Madrid již v lednu

Záložník Realu Madrid Isco je rozhodnut opustit Real Madrid tak rychle, jak to jen bude možné. 28letý španělský internacionál již nepočítá s tím, že by se mu podařilo dostat se zpět do základní sestavy Los Blancos.

Embed from Getty Images

Isco odehrál v sezóně 2020/21 zatím pouze sedm zápasů a pouze třikrát hrál od začátku. do úvodní jedenáctky se prosazuje těžko z části proto, že se uzdravil Marco Asensio a z hostování přišel zpět Martin Odegaard.

- Advertisement -<

Real je prý připraven záložníka prodat, bude však záležet na tom, zda někdo nabídne částku, jenž si velkoklub představuje. Cílem Realu je samozřejmě získat z transferů, které plánuje maximum, tak, aby měl připravenou dot velkou sumu na nové posily, napříkladd Kyliana Mbappeho, který je hlavním cílem Bílého baletu.

Na druhou stranu klub nemá příliš času, pokud chce dostat částku odpovídající kvalité, kterou Isco dozajista má – Iscova smlouva vyprší již v roce 2022.

Isco již před sezónou věděl, že bude mít letos velkou konkurenci. Nicméně dal v klubu jednoznačně najevo, že chce v týmu zůstat a nehodlá nikomu své místo přepustit. Situace se však změnila. Iscovi nepomohlo ani to, že se dostal na černou listinu trénéra Zidana, poté co ho kamera přistihla, když kritizoval trenérova rozhodnutí.

Již brzy uvidíme, zda budou zájemci ochotni utratit peníze, které si Real představuje. Nejvíce se aktuálně skloňuje v tomto směru Everton.

- Advertisement -
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

- Advertisment -

nové komentáře