Čtvrtek, 23 března, 2023
Domů FOTBAL Messi sepsul prezidenta a zůstává v Barceloně

Messi sepsul prezidenta a zůstává v Barceloně

Messi věřil, že mu doložka v jeho smlouvě umožní v tomto přestupovém období opustit katalánský klub zadarmo, nicméně vedení Barcelony a La Ligy trvají na tom, že tato doložka, jejíž výše činí 700 milionů euro by musela být zaplacená v celé své výši.

Embed from Getty Images

Hvězda Katalánců se k tomu vyjádřila následovně.

- Advertisement -<

„Prezident mi vždy říkal, že se mohu rozhodnout buď zůstat nebo odejít na konci této sezóny a oni se nyní točí na tom, že jsem do 10. června nic neřekl, přestože všichni věděli, že v červnu La Liga stále probíhala, jelikož se kvůli koronaviru změnil celý zápasový kalendář.“

„A to je tím důvodem, proč zůstávám v Barceloně. Nyní zůstávám, protože mi prezident klubu řekl, že jediný způsob, jak bych mohl z Barcy odejít, je zaplatit doložku o uvolnění, která činí 700 milionů EUR, což je nemožné.“

Messiho otec a agent v jedné osobě, Jorge, kontaktoval v pátek vedení La Ligy a trval na tom, aby jeho syn mohl v aktuálním přestupovém období smluvně opustit Barcelonu zdarma.

La Liga však odpověděla krátce po Messiho prohlášení a zopakovala svůj postoj, že klauzule o uvolnění v hodnotě 700 milionů euro zůstává v platnosti.

Třiatřicetiletý Argentinec se i přesto vyjádřil tak, že prý nikdy neuvažoval o tom, že by tuto záležitost dohnal až k soudu, aby si vynutil odchod z klubu, ve kterém strávil celou svou profesionální kariéru a který miluje.

Bude zajímavé v další sezoně sledovat jaký a jestli vůbec nějaký vliv bude mít zákulisní hašteření na Messiho výkony na hřišti.

- Advertisement -
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

- Advertisment -

nové komentáře