Neděle, 29 ledna, 2023
Domů FOTBAL První letní přestupová bomba je tady. Icardi přestupuje natrvalo do PSG!!

První letní přestupová bomba je tady. Icardi přestupuje natrvalo do PSG!!

Uběhl přesně měsíc od chvíle, kdy byla francouzská liga ukončena a mistrem ligy se stal pařížský Paris Saint Germain. Razantní ukončení ligy vzbudilo velké vášně a pochybnosti. Hned 3 týmy se proti tomuto rozhodnutí odvolaly k soudu, ale jejich protest byl zamítnut. V aktuální situaci to vypadá, že Ligue 1 bude jedinou top evropskou ligou, která se nedohraje. Celý sportovní svět spekuluje, zda to nebylo příliš unáhlené a vedení Ligue 1 nemělo počkat jak se věci vyvinou. Toto rozhodnutí se ovšem na 99.9% nezmění a je třeba to brát tak jak to je.

Embed from Getty Images

Ve Francii se tak můžou kluby plně věnovat hráčským změnám ve svých kádrech. Letní přestupové okno se otevře sice až 1. července, ale to nebrání tomu, aby se kluby s hráči na přestupech dohodly. Nabízí se 2 důležité otázky. Jak moc finančně ovlivní konavirová krize světový fotbal a budou kluby za přestupy utrácet méně?

V případě francouzského PSG je zřejmé, že ten ekonomický dopad nebude tak hrozný. Řízli do toho jako první a oznámili první velký přestup léta. Z Interu Milán přestupuje za necelých 60 miliónů euro do PSG věhlasný útočník Mauro Icardi. Icardi v této sezóně právě v PSG hostoval a 1.července stvrdí tak svou budoucnost s tímto velkoklubem natrvalo. Argentinci se během hostování velmi dařilo. Ve 31 zápasech dal 20 gólů a potvrdil, že patří mezi nejlepší útočníky světa. Icardi se s PSG domluvil na 4leté smlouvě a přijde si na 208 000 eur týdně.

- Advertisement -<

Argentinský zabiják má pověst nevděčného fracka a svůj přestup do Paris Saint Germain si vytrucoval. I tak patří k nejlepším útočníkům planety a pro francouzský velkoklub je skvělou posilou za relativně dobré peníze.

Takhle se s Icardim rozloučil jeho bývalý klub, ve kterém strávil 6 úspěšných sezón:„Děkujeme za šest let u nás a přejeme všechno nejlepší v budoucí kariéře.

- Advertisement -
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

- Advertisment -

nové komentáře