Středa, 27 září, 2023
Domů HOKEJ CHANCE LIGA Předehrávka 24. kola nadstavbové části CHANCE LIGY

Předehrávka 24. kola nadstavbové části CHANCE LIGY

O pořadí v play-off

České Budějovice zaznamenaly v minulém zápase porážku po dlouhé sérii vítězství a další, kdo je chtěl obrat o body, byly Litoměřice. Ty stále bojují o možnost přímého postupu do play-off a tak měly o motivaci postaráno.

Zápas ale začal lépe pro domácí. V páté minutě se po několika odrazech dostal kotouč od Jana Veselého až k Davidu Gilbertovi, který už měl úlohu celkem jednoduchou a zvládl přehodit beton Škorpíka v hostující brance. Další branka padla za minutu a sedm vteřin. Na modré se dostal ke kotouči Jakub Suchánek, nahodil a kotouč se o hokejku hostujícího hráče dostal až do sítě bezmocného Škorpíka – 2:0. Po druhé brance už hra nebyla ze strany domácích tolik aktivní, což hosté dokázali potrestat. V osmnácté minutě, v přečíslení po přihrávce Korkiakoskiho, zakončil Karel Klikorka a snížil na 2:1.

Ve druhé třetině se hrál, z pohledu domácích, ne příliš líbivý hokej a i přes šestadvacet střel branka nepadla.

- Advertisement -<

Na poslední gólový zápis si museli fanoušci počkat do dvaapadesáté minuty zápasu, kdy se dostal ke střele David Gilbert, který tentokrát „využil“ odraz od soupeřovi brusle, a poslal domácí do vedení 3:1. Za zmínku stojí také vedení zápasu rozhodčími, které bylo velmi nepřesvědčivé a hráči na obou stranách se nad rozhodnutími sudích několikrát podivovali. Pochvalu zaslouží hostující kapitán Jan Voženílek, který za stavu 3:1 pro domácí odvolal domnělý nedovolený zákrok na svou osobu.

Budějovičtí dokázali v zápase zvítězit 3:1 a připsali si tak již sto čtyřicátý první bod.

- Advertisement -
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Advertisment -

nejpopulárnější

- Advertisment -

nové komentáře